- Dağdelen Gazetesi - Doğru, Dürüst, Tarafsız, Güncel...
Mucur Grafik Tasarımcı, Mucur Son Dakika Haber, Mucur
GÜNCEL YEREL

“İşin Ehlinden” Programı Yoğun İlgi Gördü

Türkiye Gençlik Vakfı (TUGVA) tarafından İlçemiz’de düzenlenen “İşin Ehlinden” programı büyük ilgi gördü.
Kırşehir Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman DEMİR’in konuşmacı olarak katıldığı TUGVA Mucur İlçe Temsilciliği ve Çalışan Gençlik Kırşehir İl Koordinatörlüğü tarafından Mucur Yücesan tesislerinde düzenlenen programa Türkiye Gençlik Vakfı Kırşehir İl Temsilcisi Sergen ÖZDEMİR, Mucur İlçe Temsilcisi Oğuzhan GÜMÜŞ, AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Mehmet AKKUŞ, Mucur İlçe Başkanı Samet GÖKŞEN, okul temsilcileri ile çok sayıda üniversite ve lise öğrencisi katıldı.
Coşkulu geçen programda bilgi ve tecrübelerini katılımcılara aktaran Kırşehir Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman DEMİR, kamu kurumları başta olmak üzere tüm alanlarda görevlerin işin ehline teslim edilmesinin önemine değindi.
Kuran’ı Kerim ve hadisi şeriflerden görevin ehline verilmesine ilişkin örnekler veren Osman DEMİR, aynı hassasiyetin siyaset kurumu için de önemli olduğunu, halkın temsilcilerinin adaleti, hakkaniyeti, tarafsızlığı ve hizmeti kendisine şiar edinmiş kişilerden seçilmiş olması gerektiğini söyledi.
TUGVA İl Temsilcisi Sergen ÖZDEMİR ve AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Mehmet AKKUŞ’un, aynı hedefe yönelmiş kurumların birlikte omuz omuza çalışmasını çok önemsediklerini, bu inançla Gençlik Kolları ve TUGVA’nın daima omuz omuza ve kol kola olduğunu ifade eden konuşmalarının ardından program katılımcılara yapılan ikram ile sona erdi. Haber: Ramazan Dağlı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir