- Dağdelen Gazetesi - Doğru, Dürüst, Tarafsız, Güncel...
GÜNCEL YEREL

Kaymakamımızdan Basın Mensuplarına Davet

İlçemiz Kaymakamı Kaya ÇELİK, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Gazeteciler günümüzü kutlayaraktan sohbet esnasında İlçemiz’e gelecek ve yapılacak son yatırımlar hakkında da bilgiler verdi. 2018 yılının İlçemiz için yatırım yılı olacağını ve buna sebepte kendisinin bu yatırımlar esnasında burada görev alacağından memnun olduğunu dile getirirken bu yatırımların; Organize Sanayi, yeni Adliye Binasını terminal yanına, tekkent evleri karşısına TOKİ yapılacağını, şuan ki mevcut Hükümet binamızın yıkılarak yerine yeniden inşa edileceğinin, Kültür sitesinin tadilât yapılarak Sinema günlerinde halka açılacak, Kapalı yüzme havuzu, Kapalı Halısaha, Karayollarında bulunan büyük sahaya Devlet Hastanesi binasının yapılacağını, Eski Mucur Devlet Hastanesinin binası güçlendirilerek 4 yıllık Sağlık Meslek Yüksekokulunun bir bölümünün açılacağını, Yeraltı şehirlerinin bakım ve onarımları yapılarak Kepez yeraltı şehrinin girişine dışarıdan gelen turistler için dinlenme, mola, ihtiyaç giderici bir binanın yapılacağının, Doğalgazın ise İlçemiz’e gelerek şuanda mevcut doğalgazı evlerinde kullanan vatandaşlarımız var.
Bizler içinde anlamlı bir günde 2018 yılının gerçekten ilçemiz için yatırım yılı olacağı müjdesini vermesi ve bu müjdeyi böyle bir günde duyurmanın sevinci içerisindeyiz.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler günümüzü kutlayan bizleri unutmayan İlçemiz Kaymakamı Sayın Kaya ÇELİK’e teşekkür ederiz. Haber: Ramazan Dağlı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir