- Dağdelen Gazetesi - Doğru, Dürüst, Tarafsız, Güncel...
GÜNCEL YEREL

AK Parti’den Mucurlulara Teşekkür

24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Seçimlerinin sonuçlanmasının ardından AK Partiden Milletvekili seçilen Mustafa Kendirli Mucurlulara teşekkür etti. Milletvekili mazbatasını aldıktan sonra Mucur Ak Parti İlçe Teşkilatını ziyaret eden AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli yaptığı konuşmada, “başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bizlere destek veren Mucurlu hemşerilerimize şükranlarımızı sunuyoruz,” dedi. Mucur’un ihtiyaçlarını bildiklerini ve buna göre çalışacaklarını ifade eden Milletvekili Mustafa Kendirli; Biz seçim süresince her noktaya ulaşmaya çalıştık. Neticede sonucu halkımızın hür iradesi belirliyor. Keşke daha fazla oy alarak iktidardan 2 Milletvekili olarak TBMM’ye gitsek çok güzel olacaktı ama olmadı bunun için üzgünüz. Ancak biz yine Necmettin Erkan kardeşimizle el ele vererek Kırşehir’imize hizmet edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere bizlere verdikleri destekten dolayı teşkilatımıza, emeği geçenlere ve tüm Mucurlu hemşerilerimize teşekkür ediyoruz, şeklinde konuştu.
Bundan sonra hedefin mahalli seçimler olduğunu söyleyen Mustafa Kendirli, biz teşkilat olarak halkımızla istişare ederek liyakatine inandığımız bir arkadaşımızı Mucur’da aday göstereceğiz, dedi.
Seçim süresince gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade ederek konuşmasına başlayan Mucur AK Parti İlçe Başkanı Oğuzhan Gündüz ise konuşmasında, Biz de 2 Milletvekili çıkarmanın gayretinde olduk. Hedefimiz de çalışmamızda bu yönde idi. Ancak seçim sonuçlarına göre 1 Milletvekilimizi Meclise gönderiyoruz. Sayın Vekilimize daha çok iş düşecek, daha çok çalışacak. Mucur’un ihtiyaçları hepimizin malumu bu sıkıntıları el birliği ile çözeceğiz, dedi.
Milletvekili Mustafa Kendirli’nin ziyareti yapılan görüşmelerin ardından sona erdi. Haber Merkezi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir