- Dağdelen Gazetesi - Doğru, Dürüst, Tarafsız, Güncel...
GÜNCEL POLİTİKA

Mucur Bağımlılıkla Mücadele Koordinasyon Kurulu, Yeşilay’ı ziyaret etti

Her türlü bağımlılık ile mücadelenin etkin bir şekilde yapılması ve kurumlar arası işbirliğinin sağlanması amacıyla 3 ayda bir düzenli toplanan Mucur Bağımlılıkla Mücadele Koordinasyon Kurulu, bu seferki toplantısını Yeşilay’a bağlı faaliyet gösteren Kırşehir Yeşilay Danışmanlık Merkezinde (YEDAM) gerçekleştirdi.
YEDAM kurum faaliyetlerini yerinde görmek ve çalışmalarıyla ilgili tanıtım yapılmak amacıyla ilçe Kurul Başkanı Kaymakam Faruk Erdem ve Kurul Üyeleri Kırşehir’deki YEDAM merkez binasında Yeşilay Kırşehir Şube Başkanı ve YEDAM Sorumlusu Doç. Dr. Ali Güneş ve yetkililer tarafından karşılandı. Yapılan faaliyetler hakkında sunum ve bilgilendirme yapıldı.
Genel bilgilendirmenin ardından uyuşturucu ile mücadele, uçucu madde ve tütün kullanımı ile ilgili mücadelede ilgili kurumlar tarafından sorumlulukların yerine getirilmesi hakkında görüşmeler yapıldı.
Toplantının ardından Doç. Dr. Ali Güneş tarafından Kaymakam Faruk Erdem’e kurumlarına sağladığı destek ve işbirliği nedeniyle plaket verildi. Haber: Ramazan Dağlı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir