- Dağdelen Gazetesi - Doğru, Dürüst, Tarafsız, Güncel...
GÜNCEL

Köşe Yazarımız Kenan KERİMOĞLU’nun Acı Günü…

Uzun zamandır gazetemizde köşe yazarlığı yapan Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği eski Başkanı, Elektrik Teknisyenleri ve Esnafı Odası Başkanı Kenan KERİMOĞLU’nun eşi Serap Nurdan KERİMOĞLU, geçtiğimiz Salı günü hayata gözlerini yumdu.
Yakalandığı hastalık nedeniyle bir süredir tedavi gören üç çocuk annesi 50 yaşındaki Serap Nurdan KERİMOĞLU, son olarak tedavi gördüğü Ahi Evran Üniversitesi Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Salı günü bütün çabalara rağmen kurtarılamayarak vefat etti.
Serap Nurdan KERİMOĞLU’nun cenazesi Çarşamba günü Cacabey Camii’nde kılınan öğle namazına müteakip Aşıkpaşa Mezarlığı’nda toprağa verildi.
Kırşehir İl Müftüsü Mehmet YAMAN’ın kıldırdığı cenaze namazına Belediye Başkanı Yaşar BAHÇECİ, AK Parti İl Başkanı Muzaffer ASLAN, CHP İl Başkanı Baran GENÇ, İYİ Parti İl Başkanı Müfit GÖÇEN, daire müdürleri, oda ve dernek başkanları başta olmak üzere kalabalık bir halk topluluğu katıldı.
Dağdelen Gazetesi olarak merhumeye Allah’tan rahmet, başta eşi Kenan KERİMOĞLU olmak üzere ailesine, sevenlerine ve tüm yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz… Haber: Ramazan Dağlı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir