- Dağdelen Gazetesi - Doğru, Dürüst, Tarafsız, Güncel...
GÜNCEL POLİTİKA YEREL

Mucur Huzurevinde Babalar Günü Kutlandı

Aile ve Sosyal Hizmetler Kırşehir İl Müdürlüğü’ne bağlı Mucur Hayrettin Ekim Huzurevi Müdürlüğünde kalmakta olan yaşlar için Babalar Günü etkinliği düzenlendi.
Kırşehir AK Teşkilat’tan davete icabet…
Ak Parti İl Başkanı Seher ÜNSAL, Mucur Ak Parti İlçe Başkanı Oğuzhan GÜNDÜZ ve beraberindekiler bu anlamlı günde yaşlılarımızı yalnız bırakmadı.
Aile ve Sosyal Hizmetler Kırşehir İl Müdürü Abdullah KÖMÜRCÜOĞLU babalar günü etkinliğine katılarak şu ifadelere yer verdi:
“Kıymetli babalarımızın ve annelerimizin ellerinden öpüyorum. Bugün devletimiz bu hale geldiyse sizlerin emekleri ve gayretleri büyüktür. Alınlarınızdaki her bir kırışıklık ülkemizi ilmik ilmik, nakış nakış dantel gibi ördüğünüz hizmetlerinizin karşılığıdır. Başta aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizin babaları olmak üzere tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat sürdürmelerini diliyoruz” dedi.
Etkinlik, pasta kesilerek hoş sohbet eşliğinde devam etti.
Babalar Günü vesilesiyle Huzurevinde kalmakta olan yaşlılara hediyeler takdim edildi.
Kuruluş Müdürü Tural Deveci; Programa katılım sağlayarak Huzurevi yaşlarımızı yalnız bırakmayan konuklarımıza Huzurevi Müdürlüğü olarak teşekkür eder tüm yaşlarımızın babalar gününü en içten dileklerimizle kutlarız.” dedi. Haber: Ayşegül Dağlı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir