- Dağdelen Gazetesi - Doğru, Dürüst, Tarafsız, Güncel...
GÜNCEL YEREL

Eğitimci Yazar Duran ÇETİN ile Söyleşi ve İmza Günü Yapıldı

Bir Kucak Sevgi, Güller Solmasın, Bir Adım Ötesi, Kırmızı Kardelenler, Yolun Sonu, Portakal Kızım, Sana Bir Müjdem Var, Gözlerdeki Mutluluk, Toprak Gönüllüler, Minik Göl Koski, Büyük Ödül, Balkondaki Adam, Gökkuşağı Yolculuğu, Kül Yığını, Sadece Ben gibi roman, hikaye ve masal kitaplarının yazarı, Eğitimci, Yazar Duran ÇETİN 23-24 Şubat 2017 tarihlerinde İlçemizdeki Lise ve Ortaokullara bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Mucur Anadolu Lisesinde ve Şeyh Edebali Anadolu Lisesinde, ŞÖHA Hürriyet Ortaokulunda, Rıza Dikmen İlkokulunda, Mucur Anadolu
İmam Hatip Lisesinde, Şehit Polis Gökhan Ünaldı İmam Hatip Ortaokulunda ve Şehit Astsubay Sedat Mert Cumhuriyet İlkokulunda “Söyleşi ve İmza Günü” gerçekleştirdi.
Küçük öğrencilerimize kitap okumanın öneminden bahsederken Mucur Anadolu Lisesi ve Şeyh Edebali Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencilerine yaklaşan YGS sınavı öncesi; sınav kaygısına yönelik önemli açıklamalarda bulundu. Ardından İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin AKBÜLBÜL´ü makamında ziyaret etti.
Haber: Mehmet Burak DAĞLI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir